komise RM Štětí
Komise dopravy a životního prostředí
Náplň: Dopravní značení ve městě,
veřejná doprava, čistota ve městě, parkování, cyklodoprava, zeleň, znečišťování
životního prostředí - zejm. ovzduší a hluk
Předseda: Jiří Holinka
Členové: Milan Mencl (TOP09), Ladislav
Kubánek (KSČM), Jiří Lavko (ČSSD), Karel Holeček (ČSSD), Josef Patka (MP), Jiří
Heller (ZSP), Jitka Nolčová - Kratochvílová, Tomáš Čermák, Vladimír Buk, Pavel
Pajonk
Komise pro sport, kulturu a volný čas
Náplň: podmínky a zázemí pro sportovní
a volnočasové aktivity, kulturní život, dětská hřiště a sportoviště; sem by
mělo patřit i koupaliště, kino, kulturák apod.
Předseda: Václav Novotný
Členové: Jiří Kojecký (KSČM), Vladimír
Frey (ZSP), Michal Kurfirst (ODS)
Komise pro vzdělávání a školství:
Náplň: Provoz škol, financování
školských příspěvkových organizací, rozvoj školství a doplňkové aktivity škol
Předseda: Hana Klementová
Členové: Ivana Roubíčková (TOP09),
Monika Durdisová (TOP09), Alexandr Petrišče
(KSČM), Milada Hladíková (ZŠ T.G.M.), Jiří Konvalinka (SŠ a VOŠ),
Alena Kořínková
Komise sociálních služeb a bydlení
Náplň: Provoz sociálních služeb
ve městě, nájmy bytů, bytová politika, sociální bydlení
Předseda: Jana Ryšánková
Členové: Dana Kotalová (TOP09),
Stanislav Přáda (KSČM), Martina Stráníková (ČSSD), Eva Reifová (ZTP), Pavel Hoznédl
(ZSP), Kateřina Kováčová (ZSP), Václav Kouba (ČSSD)
Komise prevence kriminality
Náplň: Tvorba a aktualizace
Programu prevence kriminality, drogová problematika, výměna informací mezi
partnery prevence kriminality.
Předseda: M. Andrt
Členové: Edita Vacková (TOP09),
Dana Kotalová (TOP09), Bc. Josef Kinař (KSČM), Stanislava Linhartová
(ČSSD)
Komise Zdravého města a místní Agendy 21
Náplň: Plán zdraví a kvality
života města, MA 21, zapojování veřejnosti do přípravy záměrů města, organizace
fór ZM, podpora aktivit místních organizací.
Předseda: Jana Nešvarová
Členové: Petra Macková (TOP09), Martina
Janečková, DiS. (KSČM), Josef Veselý (ČSSD), Kateřina Kováčová (ZSP), Eva
Reifová, Pavel Čermák, Miroslav Andrt
Komise pro územní plánování a rozvoj
Náplň: řízení tvorby územního
plánu, hospodaření s nemovitostmi
Předseda: Petr Bureš
Členové:
Miroslav Jůva (MONDI), Ing. Zdeněk Brzek (KSČM), Petr Kodl (KSČM), Václav Švancar
(ZSP), Roman Smoleňák (ODS)
Komise pro stravování
Náplň: Provoz a financování CŠJ,
kvalita stravování v CŠJ a v jídelnách MŠ
Předseda: David Havlíček
Členové: Růžena Pešková (TOP09), Jaroslav
Pilnaj (KSČM), Libuše Hyšplerová (ZŠ Ostrovní), Lenka
Cílková (ZŠ T.G.M.), Lenka Bukovská (MŠ)
Komise komunikační
Náplň: redakční řízení médií
města - KTV, Zpravodaj, web
Předseda: Pavel Hoznédl
Členové: Tomáš Ryšánek (ČSSD), Radek
Kulhánek
Škodní komise
Připraví tajemnice.
Komise pro malé zakázky
František Ferkl (TOP09), Petr Kodl
(KSČM), Jiří Kojecký (KSČM), Ladislav Kubánek (KSČM), Jiří Novák (ČSSD), Jana
Ryšánková (ČSSD), Kateřina Kováčová (ZSP) - předseda se volí na každém výběrku
zvlášť z členů komise.
Návrh na nové komise:
Komise pro podporu podnikání a pracovní příležitosti -
předseda Martin Šíla (návrh TOP09)